Czy to już wiosna

O matko, jak przyjemnie. Dzień coraz dłuższy, rano widniej :) słoneczko co jakiś czas rozkosznie muska swoimi promieniami ,,,, Od razu jakoś lżej na duszy, a trzeba przyznać, że od kilku dobrych miesięcy nie jest lekko …

Z pierwszymi oznakami wiosny pojawia się nadzieja na lepsze jutro. Matko, jak ja bym chciała wyjść już na prostą … ujrzeć jakieś takie konkretne światełko w tunelu.

A cóż tak poza tym … ? Amelka po urodzinach konkretnie pochorowała się, po tygodniu żyłam nadzieją, że wyszliśmy na prostą i będzie tylko lepiej to nieeee  – od czwartku znowu zasmarkana, zakichana – szok

Od wczoraj do grona zasmarkanych dołączył Wiktor – i tu już wiadomo że różowo nie będzie. Ten kawaler nie lubi chorować, nie lubi przyjmować leków, nie lubi czyścić nosa, nie lubi czuć dyskomfortu związanego z utrudnionym oddychaniem. Marudzi, kaprysi, płacze, złości się …. nie śpi, bo oddychac nie umie ustami …. a kiedy On nie śpi to i ja nie śpię … matkoooo

Wiosno przybywaj

A ostatnio u dziadków dzieciaki miały pełne ręce roboty, ponieważ pomagały w robieniu kiełbasek. Wiktor wyrabiał mięsko, miał je nawet pod paszkami :) Nowe doświadczenie w sumie dla nas wszystkich :) kto wie może wyrosną na jakiś znakomitych kucharzy :)

Właśnie – jesteśmy teraz pod ogromnym wrażeniem programu telewizyjnego o gotowaniu z udziałem dzieciaków :) Dzięki temu Amelka coraz częściej pomaga w kuchni, jest ciekawa smaków, częściej odważa się czegoś spróbować ….

coraz bliżej święta – a w domu okna brudne, firany nie zmienione, pomysłów i siły do działania brak …. co too będzie ???

nic… damy radę najważniejsze że RAZEM :) A JEŻELI RAZEM – TO DAMY RADĘ :)

bo damy, prawda ?

1 Komentarz

  1. Cześć Kochana. Mam dla Ciebie propozycję. Zapraszam Cię do polubienia na fb strony „MatkoBlogi” https://www.facebook.com/MatkoBlogi-1759598144259997/?ref=hl . Tam codziennie, spośród wpisów zamieszczanych na blogach parentingowych, wybierane będą najciekawsze i publikowane. Raz w tygodniu natomiast wybierany będzie tzw. „wpis tygodnia”, który będzie przypięty prze 7 dni na górze strony. Zachęcam, naprawdę warto! :-) Wystarczy w wiadomościach prywatnych wysyłać link do artykułu, któremu warto poświęcić uwagę.
    p.S.: Nie musisz zatwierdzać tego komentarza :-) ale do polubienia strony zachęcam serdecznie.

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.